Aktualności:

Spotkanie wigilijne

16 grudnia 2014 r. w restauracji „Kaja” odbyło się spotkanie wigilijne dla czynnych i emerytowanych nauczycieli i pracowników Zespołu Szkolno-Przedszkolnego w Główczycach. Jest to wieloletnia tradycja naszej szkoły.

Ozdoby bożonarodzeniowe klasy III B

Radości nie było końca, gdy na zajęciach uczniowie klasy III b wraz z wychowawczynią, panią Ilonką Buśkiewicz, tworzyli wspaniałe wyroby plastyczne o tematyce świątecznej. To jest właśnie magia Świąt Bożego Narodzenia - ubieranie choinki, śpiewanie pastorałek i kolęd, sklejanie łańcucha z kolorowych paseczków oraz robienie ozdób z masy solnej na świąteczne drzewko. Takie zajęcia są doskonałą zabawą. Zapraszamy do galerii zdjęć! 

Przedświąteczne odwiedziny

Zgodnie z kilkuletnią już tradycją uczniowie, nauczyciele oraz rodzice przygotowali piękne świąteczne stroiki i kartki z życzeniami dla osób starszych, chorych i samotnych. Delegacje złożone z nauczycieli, księży i dzieci udzielających się w wolontariacie osobiście je wręczyły. Spotkania w domach odbywały się w miłej i serdecznej atmosferze. Gospodarze witali nas nie kryjąc wzruszenia. Byli bardzo szczęśliwi i wdzięczni za pamięć. Poprzez takie inicjatywy staramy się w młodym pokoleniu rozbudzić empatię i szacunek dla ludzi starszych, samotnych, chorych. Z drugiej zaś strony my sami czerpiemy od nich siły i mądrość życiową. 

OGŁOSZENIE

Informujemy, że od dnia 15.12.2014 r. w Zespole Szkolno-Przedszkolnym w Główczycach można nabyć stroiki bożonarodzeniowe. Chętnych Rodziców zapraszamy do zakupu! 

ŻYCZENIA BOŻONARODZENIOWE

 

Zbliżają się Święta Bożego Narodzenia,

przepełnione miłością, nadzieją i magią wigilijnej nocy.

Niechaj te święta będą dla Państwa i całej rodziny wyjątkowym czasem

spędzonym w miłej atmosferze. 

Nadchodzący zaś Nowy Rok niech przyniesie to, co najlepsze i spełni wszystkie marzenia.

Niech obfituje dobrym zdrowiem i dostatkiem.

 

Rodzicom naszych Wychowanków, Przyjaciołom szkoły

moc najserdeczniejszych życzeń

składa

 Dyrekcja i Grono Pedagogiczne oraz Pracownicy

 Zespołu Szkolno-Przedszkolnego w Główczycach.