Aktualności:

Dzień Pieczonego ziemniaka

Uczniowie ze świetlicy socjoterapeutycznej działającej na terenie naszej placówki wraz z nauczycielami  bawili się w piątek 02.10.2015 roku na "Święcie pieczonego ziemniaka" w zaprzyjaźnionym Środowiskowym Domu Samopomocy w Rumsku. 

 

Pasowanie na ucznia w klasie I

Również w tym roku,  inaugurację nowego roku szkolnego 2015/2016 uświetniło uroczyste pasowanie pierwszoklasistów. W obecności Pani Wójt Teresy Florkowskiej,licznie zgromadzonych rodziców oraz gości,  złożyli oni przysięgę na sztandar Zespołu . Panie Dyrektor razem z przewodniczącym Rady Rodziców - p. Stanisławem Zielińskim wręczyli pierwszakom ufundowane birety oraz dyplomy.Było bardzo uroczyście i podniośle .

Zestaw podręczników na rok szkolny 2015/16

 

Podręczniki do klasy czwartej kliknij tu

Podręczniki do klsay piątej  kliknij tu

Podręczniki do klasy szóstej kliknij tu

Podręczniki do klas I-III   kliknij tu

Komunikat

Informujemy, iż legitymacje szkolne bez umieszczonego Peselu dziecka nie uprawniają do zniżek w komunikacji publicznej. Legitymacje należy dostarczyć do sektetariatu szkoły.

Wizyta uczniów w redakcji "Głosu Pomorza" oraz w Akademii Pomorskiej

16 czerwca 2015 roku uczniowie klas IV-VI Szkoły Podstawowej im. Wł. Broniewskiego w Główczycach wraz z opiekunami - p. Joanną Szczepańską i p. Grzegorzem Wilkielem odwiedzili redakcję ,,Głosu Pomorza‘’. Dziennikarz gazety, pan Daniel Klusek, opowiedział wiele ciekawostek na temat pracy w redakcji. Młodzi dziennikarze poznali tajniki powstawania kolejnych numerów lokalnej gazety oraz z zaciekawieniem wysłuchali cennych porad, jak być dobrym dziennikarzem.