Aktualności:

Dzień otwartej poradni

Szanowni państwo
      25 października 2014 r. odbędzie się DZIEŃ OTWARTEJ PORADNI ( Poradnia Psychologiczno - Pedagogiczna w Słupsku, ul. Fabryczna 1), na który zapraszamy rodziców i nauczycieli.
    Można będzie spotkać się z pracownikami poradni (psychologami, pedagogami, logopedami) i zasięgnąć porad dotyczących m. in.
- profilaktyki wad wymowy,
- gotowości dziecka do podjęcia nauki szkolnej,
- pracy z dziećmi niedowidzącymi, niedosłyszącymi, z zaburzeniami zachowania,
- pomocy dzieciom ze specyficznymi trudnościami w nauce czytania i pisania,
a także w zakresie profilaktyki uzależnień, poradnictwa zawodowego i wyboru dalszej drogi kształcenia.
   Możliwe będzie również przeprowadzenie wśród dzieci przesiewowych badań słuchu oraz uzyskanie informacji dotyczących orzekania o kształceniu specjalnym lub nauczaniu indywidualnym.

                                Zapraszamy        

Konkurs SKO

OGŁOSZENIE!

Od 27 października rusza konkurs pt. „Oszczędna świnka”, jest to dodatkowy konkurs ogłoszony na stronie internetowej www.skowsgb.pl organizowany w ramach całorocznego programu SKO. Polega on na wykonaniu przez uczniów skarbonki z materiałów recyklingowych.

Prace należy przynosić do pani Anny Wołyńskiej (sala nr 9) lub wychowawcy klasy do dnia 6 listopada 2014r.  Na zwycięzców czekają atrakcyjne nagrody!

II edycja konkursu „Dobry Duszek”

Samorząd Uczniowski z przyjemnością ogłasza, że II edycja konkursu „Dobry Duszek” została otwarta 13 października 2014 roku.

Apel z okazji Dnia Edukacji Narodowej

13 października odbył się apel z okazji Dnia Edukacji Narodowej zorganizowany przez grupę teatralną "Antrakt", którego opiekunką jest pan Katarzyna Zawadzka. 

Koduj z Klasą

Nasza szkoła bierze udział w akcji "Koduj z Klasą". Celem akcji jest szerzenie idei programowania wśród uczniów i nauczycieli z całej Polski. W ramach akcji zostanie przeprowadzonych kilkanaście lekcji kodowania w klasach 3 - 6 w okresie od października do połowy grudnia 2014 roku. Akcję prowadzą Danuta Kułakowska oraz Robert Kułakowski. Wymienieni nauczyciele ukończyli szkolenie i nabyli uprawnienia do prowadzenie wyżej wymienionej akcji.
Informacja o programie.